n Besinlerimiz - MetropolSpor Spor Salonu İzmir

Besinlerimiz

Elite Labs Mass Muscle Gainer

Elite Labs Mass Muscle Gainer özel karbonhidrat karışımı, whey, kazein proteinleri ile ayrıca kreatin, glutamin ve BCAA amino asitlerini içermektedir. Her servisinde 174gr karbonhidrat ve 60gr protein içerir.

Amaç: Kas Kütlesi, Kilo Almak

Etken Maddeler: Karbonhidrat, Protein Karışımı, Kreatin, Glutamin

Arnold Series Iron Mass

Musclepharm Arnold Series Iron Mass 3620gr, bodybuilding efsanesi Arnold Schwarzenegger adına üretilmiş, kilo aldırıcı supplement ürünüdür. Musclepharm Iron Mass bir serviste 40 gr protein, 34 gr karbonhidrat ve buna ilave BCAA nitrat ve kreatin içerir.

Amaç: Kas Kütlesi, Kilo Almak

Etken Maddeler: Karbonhidrat, Hidrolize Sığır Proteini, Kreatin, BCAA, D-Riboz

Elite Labs MyoBlend Ultra Premium Whey Protein

Elite Labs MyoBlend Ultra Premium Whey Protein 2000 gr, yüksek performanslı protein tozu, supplement ürünüdür. Servis başına 27 gram proten içeren Elite Labs MyoBlend™, 6,2 gr BCAA ve 3,5 gr glutamin ve öncülerine sahip zengin amino asit profiline sahiptir.

Amaç: Kas Kütlesi

Etken Maddeler: Konsantre süt ve whey protein, izole whey protein, izole süt protein, Kazein

Whey Protein

Infinite Labs Infinite Pro %100 Whey Protein Tozu 1980 gr, ana içerik olarak sadece whey protein içeren supplement ürünüdür. Infinite LAbs Pro %100 Whey, servis başına 25 gr İzole ve Konsantre Whey protein tozu sunar. Düşük kalorili ve az yağlı bir gıda takviyesidir.

Amaç: Kas Kütlesi

Etken Maddeler: İzole ve Konsantre Whey

API Whey Elite

API Whey Elite 2270 gr hızı ve yavaş emilen protein tozları ile formülize edilmiştir. Whey protein, süt proteini ve kazein proteini tozlarını içerir. Düşük kalorili ve düşük yağlıdır.

Amaç: Kas Kütlesi

Etken Maddeler: İzole, Hidrolize, Konsantre Whey Protein, Süt Proteini, Kazein

whatsapp